fbpx
Home/Aksesor/Mbulesë Krevati BIOTE

Mbulesë Krevati BIOTE

5,990L

Mbulese Krevati Dopio BIOTE

  • Përmasat : 230cm x 250 cm
  • Përdoret nga të dyja anët
  • Ngjyra GRI dhe e bardhë
  • Material 100% Pambuk
  • Cilësia e parë
Category:

Description

Mbulese Krevati Dopio BIOTE

  • Përmasat : 230cm x 250 cm
  • Përdoret nga të dyja anët
  • Ngjyra GRI dhe e bardhë
  • Material 100% Pambuk
  • Cilësia e parë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbulesë Krevati BIOTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top