fbpx
Home/Aksesor/Jorgan Biote me mozaik blu dhe të bardhë

Jorgan Biote me mozaik blu dhe të bardhë

5,300L7,800L

Material 100% cotton
Përbërja: Mbushja 450 gr MF

SKU: N/A Category:

Description

Koleksioni ynë mozaik me katrorë blu dhe të bardhë sjell një tërheqje moderne në ambientin tuaj. Me përqendrimin në kombinimin e ngjyrave blu dhe të bardhë, këto kolazhe krijojnë një dizajn vizualisht mahnitës dhe bashkëkohor. Çdo element i tyre është zgjedhur me kujdes për të siguruar një harmoni të plotë dhe një ndjenjë të freskëtisë dhe elegancës.

Ky koleksion ofron një larmi temash dhe stilesh, duke përfshirë motive abstrakte, peisazhe moderne, portrete, dhe shumë më tepër. Përpiqemi të ofrojmë një gamë të gjerë për të plotësuar shije të ndryshme dhe për të përshtatur në ambiente të ndryshme. Nëse kërkoni të shtoni një pikënisje të vecantë dhe një ndriçim të jashtëzakonshëm në ambientin tuaj, kolazhet tona katrorë blu dhe të bardhë janë zgjedhja e duhur për ju.

 

 

Additional information

Permasat

160x240cm, 220x240cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jorgan Biote me mozaik blu dhe të bardhë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top