fbpx
Home/Aksesor/Jorgan Biote me Lule të bardha në sfond të zi

Jorgan Biote me Lule të bardha në sfond të zi

5,300L7,800L

Material 100% cotton
Përbërja: Mbushja 450 gr MF

SKU: N/A Category:

Description

Koleksioni ynë i jorganëve Biote me lule të zeza ofron një ndryshim të bukur në ambientin tuaj të gjumit. Me një sfond të errët të zbukuruar me lule të bardha delikate, këto jorganë sjellin një dizajn elegant dhe të përjetshëm që shton një prekje të veçantë në çdo dhomë gjumi.

Dizajni i hollë dhe i kujdesshëm i këtyre jorganëve sjell një ndjenjë të rafinuar dhe të qetë në ambientin tuaj të gjumit. Lulet e zeza të përziera me lulet e bardha krijojnë një kontrast të bukur dhe bëjnë që jorganët të dallohen në mënyrë të jashtëzakonshme.

Ky koleksion ofron jo vetëm një pamje estetike të mrekullueshme, por gjithashtu siguron një përvojë të përkryer të gjumit. Përdorimi i materialeve të larta dhe puna e kujdesshme në detajet e prodhimit bëjnë që këto jorganë të jenë jo vetëm të bukur, por edhe të rehatshëm dhe të qëndrueshëm në kohë.

Me jorganët tanë me lule të zeza, do të keni një dhomë gjumi që do të shndërrohet në një oaz të qetësisë dhe elegancës, duke ju ofruar një vend të mrekullueshëm për të pushuar dhe relaksuar pas një dite të shkëlqyer.

Additional information

Permasat

160x240cm, 220x240cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jorgan Biote me Lule të bardha në sfond të zi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top