fbpx
Home/Aksesor/Jorgan Biote Silver

Jorgan Biote Silver

5,300L7,800L

Material 100% cotton
Përbërja: Mbushja 450 gr MF

SKU: N/A Category:

Description

Koleksioni ynë i jorganëve të bardhë  Biote sjell një ndriçim të butë dhe një prekje të larmishme elegante në çdo dhomë gjumi. Me një sfond të bardhë të pastër, këto jorganë shfaqin një dizajn të thjeshtë dhe të përkryer që shënon një atmosferë të pastër dhe të relaksuar në ambientin tuaj gjumi. Përdorimi i materialeve cilësore dhe puna e kujdesshme në detajet e prodhimit bëjnë që këto jorganë të jenë jo vetëm të bukur, por edhe të rehatshëm dhe të qëndrueshëm në kohë. Me koleksionin tonë të jorganëve të bardhë, ju do të përjetoni një eksperiencë gjumi të mahnitshme dhe të qetë, duke e bërë ambientin tuaj të gjumit një oaz të qetësisë dhe elegancës.

 

Additional information

Permasat

160x240cm, 220x240cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jorgan Biote Silver”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top