fbpx
Home/Uncategorized/Jorgan Biote me linjat abstrakte të gjelbra

Jorgan Biote me linjat abstrakte të gjelbra

5,300L7,800L

Material 100% cotton
Përbërja: Mbushja 450 gr MF

SKU: N/A Category:

Description

Jorgani me linjat abstrakte të gjelbra është një pjesë e veshjes së shtratit e cila shfaq një dizajn tërheqës dhe modern. Linjat abstrakte të ngjyrës gjelbër janë të vendosura në mënyrë të rregullt ose të paqendrueshme në sipërfaqen e jorganit, duke krijuar një estetikë unike dhe ekuilibruar. Kombinimi i ngjyrave dhe formave të ndryshme abstrakte shkakton një ndjesi të freskët dhe energjike në ambientin e shtratit. Ky jorgan është i përshtatshëm për të shtuar një prekje artistike dhe stil në dhomën tuaj gjumi, duke sjellë një atmosferë të relaksuar dhe moderne. Materiali i përdorur për të prodhuar jorganin mund të jetë i ndryshëm në varësi të preferencave, duke përfshirë pambukun, poliesterin, ose ndërthurjen e tyre për një ndjesi të butë dhe komode.

Additional information

Permasat

160x240cm, 220x240cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jorgan Biote me linjat abstrakte të gjelbra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top