fbpx
Home/Aksesor/Jastëk Memory BIOTE

Jastëk Memory BIOTE

7,990L

Jastek Memory BIOTE

  • Material 100% Memory
  • Cilësia e parë
  • Me mbështjellje antialergjike dhe antibakteriale
  • Përmasat : 50cm x 90cm
  • Ortopedik
Category:

Description

Jastëk Memory BIOTE

  • Material 100% Memory
  • Cilësia e parë
  • Me mbështjellje antialergjike dhe antibakteriale
  • Përmasat : 50cm x 90cm
  • Ortopedik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastëk Memory BIOTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top