fbpx
Home/Aksesor/Jastëk BIOTE

Jastëk BIOTE

4,950L

Jastëk BIOTE

  • Material 100% Pambuk Organik
  • Cilësia e parë
  • Me mbështjellje antialergjike dhe antibakteriale
  • Përmasat : 50cm x 80cm

 

Category:

Description

Jastëk BIOTE

  • Material 100% Pambuk Organik
  • Cilësia e parë
  • Me mbështjellje antialergjike dhe antibakteriale
  • Përmasat : 50cm x 80cm

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastëk BIOTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top