fbpx
Home/Dysheke/Dysheku PRIME

Dysheku PRIME

72,000L118,000L

(16 customer reviews)

Dyshek Memory PRIME Biote

 • LARTESI deri 35 cm !
 • Garanci 15 vjecare!

  DHURATA

 • Jorgan  Biote
 • Jastek  MEMORY
 • Set Carcafe Saten te bardhe
SKU: N/A Category:

Description

Dysheku PRIME !

Me një lartësi deri 35 cm .Dyshek, me një cilësi maksimale. Dysheku perfekt për ju, për një shplodhje totale dhe kënaqësi maksimale. Version i ri 2022 !!!!Dysheku jonë PRIME, është dizenjuar që të përfaqësojë perfeksionin e gjumit për klientët tanë. 30 % e jetës kalohet në dyshek, për këtë arsye, ju kemi sjellë perfeksionin, që tju zbukurojmë jetën.

Për një JETE më të mirë !

Në jetën tonë, pjesën më të madhe e kalojmë duke fjetur, për këtë arsye është shumë e rëndësishme cilësia e gjumit që ne bëjmë. Kjo na ndihmon, që të jemi më energjik, të ngrihemi në mëngjes me forcë, dhe gjithashtu të keni një jetë më të bukur. Për këtë arsye, ne kemi menduar, që ju tju ofrohet produkti më i mire në treg.

Cilësia, krenaria jonë!

Dyshekët tanë me krenari janë dyshekët më cilesorë në treg. Biote, PREMIUM është akoma më i mirë.

Kompozimi i dyshekut është krijuar me dy shtresa, që të keni rehatinë maksimale. Shtresa e sipërme, e përberë nga një trashësi e jashtëzakonshme MEMORY deri ne 8 cm , e cila sjell nje pershtatje ne menyre perfekte te dyshekut me format e trupit tuaj, bën që ju të humbisni në ëndrrat tuaja. Pjesa tjetër e dyshekut është konceptuar që të ketë një jetëgjatësi te jashtëzakonshme, dhe duke ruajtur cilësinë e tij si ditën e parë.

 

Nëse po kërkoni perfeksionin, jemi prane jush !!!

 

 

16 reviews for Dysheku PRIME

 1. artjola balliu

  nuk kam fjale per kete dyshek eshte fantastik lum kush e ka marre sepse vertet ia vlen

 2. NURI LEKA

  KAM MARRE SHUME DYSHEKE POR SI KETA ASNJEHERE JAM ME TE VERTET SHUME I KENAQUR ,JU FALANDDEROJ PER CILESINE DHE KORREKTESINE .

 3. GLEDIS BARDHI

  JENI ME TE MIRET

 4. trigona selimi

  produkt origjinal eshte me te vertet shum i mire

 5. KLEA HASANI

  NUK JU NDERROJ ME ASNJE KOMPANI TJETER JENI TE PARET DHE ME TE MIRET

 6. IRI

  SHYQYR QE E MORA SE KAM FJET REHAT

 7. ALESIA

  Dysheket jane fantastike! Teper e kenaqur nga kompania juaj.

 8. stela nesimi

  PERFEKT!! jam shume e kenaqur me kte produkt, sju ndroj me kompani tjeter

 9. Amelia Kurti

  Faleminderit Biote! Faleminderit per korrektesine, jeni vertet me te miret nuk krahasoheni me asnje , une e bera zgjedhjen time me BIOTE !
  Jeni me te miret

 10. SONILA KAJA

  FALEMINDERIT PER SHERBIMIN QE NA OFRUAT DHE JAM VERTET SHUMEEEE E KENAQUR NGA DYSHEKU QE MORA!
  JENI ME TE MIRET !!

 11. Emanuela Bitri

  Cilesia dhe korrektesia juaj maksimale bejne qe dhe ne te ju falenderojme shume per sherbimin tuaj ne detaje , jeni kompania me serioze ne Shqiperi jam vertet shume e kenaqur qe jam kliente e juaj dhe gjithmone do vazhdoj te jem me produktet tuaja origjinale.Ju falenderoj BIOTE

 12. Kejsi

  Skam fjale per asgje lidhur me kompanine stafin edhe korrektesine e mbi te gjitha per cilesine e ketij dysheku fantastik.

 13. Xhesi

  Fantastik,gjum i rehatshem dhe nje shplodhje maksimale,plot energji kur zgjohem.Jasteket e preumiumit jane dashuri.

 14. XHENI

  Per nje gjume super te rehatshem dhe nje clodhje totale qe nuk e keni pasur asnjehere ne jeten tuaj, zgjidhni PREMIUM BIOTE.
  UNE E BERA ZGJEDHJEN TIME, JU CA PO PRISNI ENDE?

 15. Florenc Krasniqi

  Kam vetem vetem komente pozitive! Kam blere dysheke para nje citi dhe kam oatur mundesi ta testoj. Eshte shume i mire dhe ja vlen.
  Ju lumte! Jeni kompetetitive sidomos me çmimet ne treg.

 16. Jonida braha

  Dysheket me të mirë në treg

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top