fbpx
Home/Dysheke/Dysheku SIGNATURE

Dysheku SIGNATURE

50,000L90,000L

(26 customer reviews)

Dyshek Memory Standard COMFORT Biote

 • LARTESI 28 cm !
 • Garanci 15 vjecare!

  DHURATA

 • Jorgan Dopio Biote
 • Jastek  Biote
SKU: N/A Category:

Description

Gjeni rehati ne dyshekun tone SIGNATURE

Dyshek i ber me teknologjin më te fundit, dhe studimet e një pas njëshme, kanë bërë që ne të kujdesemi për të sjellë tek ju produktin perfekt. Me një cilësi të jashtëzakonshme, me lartësinë më të lartë në treg, BIOTE SIGNATURE është krijuar që të bëni gjumin perfekt!

 

Përshkrimi:

Dysheku SIGNATURE i cili përbëhet me lastra gome që ndihmojnë në ajrosjen dhe bëjnë të mundur qarkullimin e ajrit. Dysheku ka një veshje të dyfishtë me pambuk organik që e bëjnë anti-bakterial dhe anti alergjik. Pelhura e dyshekut është e përbërë me fijet antistatike, te cilat largojne te gjitha energjite negative. Kjo shtrese permban nivele të larta të antioksidantëve. Këto të fundit luftojnë radikalët e lirë (molekula shumë të paqëndrueshme përgjegjëse për plakjen dhe dëmtimin e qelizave) në trupin tonë. Duke i neutralizuar dhe duke parandaluar të rëndojnë sëmundje.
Është një dyshek i studiuar për tu përshtatur në menyrë perfekte me format e trupit, duke i dhuruar në këtë menyrë një ndjesi të këndshme komforti.

 

Pjesa e poshtme e dyshekut është e realizuar nga lastra gome e cila ndihmon në ajrosje. Dysheku Memory SIGNATURE ka një lartesi 33 cm. Shtresa ortopedike bën të mundur mosinterferimin e lekundjeve nga njeri person ne tjetrin . Filtrat 3D realizojne qarkullimin e ajrit dhe parandalimin e lagështise. Shtresa Memory, e cila eshte me larta ne treg, siguron mbështetje më të mirë të trupit dhe mundëson qarkullimin shumë të mirë të gjakut. Shtresa 4 cm është një shtrese pambuku organike e nderthurur me veshjen e dyshekut, e cila është e pasuruar me fibrat.

PSE DUHET TE JETE DYSHEKU I MIRE :

Silleni dhe mbështilleni në shtrat , nuk ju zë gjumi , zgjoheni shpesh natën …sapo zgjoheni në mëngjes ndiheni të lodhur dhe jo energjike per te perballuar punen ?

Gjumi luan një rol shumë të rëndësishëm për funksionimin e rregullt të trupit dhe trurit tonë sepse e gjithë energjia e përdorur gjatë ditës rigjenerohet gjate gjumit .

E keni të vështirë të perceptoni drejtpërdrejt gjërat , nuk mund të përqëndroheni në mësime ndiheni vazhdimisht të lodhur dhe të mërzitur …?

Ne kemi zgjidhjen ideale duke ju ofruar dyshekun SIGNATURE

Eshtë DYSHEKU  që ju duhet për një gjumë të pasur me ëndrra të bukura….!

 

26 reviews for Dysheku SIGNATURE

 1. Ersela

  Sapo e mora dyshekun. Eshte dyshek fantastik, jam shume e kenaqur. Doja te porosisja edhe 2 te tjere, ne cfare cmimi i perfitoj? 🙂

 2. TEUTA

  ESHTE SHUME I MIRE E KAM MARRE ME 30% ULJE EDHE JAM SHUME E KENAQUR .

 3. FATIME GASHI

  JANE FANTASTIK UNE KAM MARRE PARA 4 MUAJSH DHE TANI BEJ NJE GJUME TE REHATSHEM U”A SUGJEROJ TE GJITHEVE 🙂 🙂

 4. Elona Shkurti

  Ky dyshek eshte vertet shume i mire e kam marre per prinderit edhe per vete .JAM SHUME E KENAQUR !

 5. Armina Dushku

  Kam kompletura te gjithe shtepine me keta dyshek kane vertet cilesi dhe garanci jemi shume te lumtur ..FALEMINDERIT !

 6. Arjana Lila

  Te flesh ne kete dyshek eshte si te flesh mbi re. pershtatet perfekt me format e trupit. Jam shume e kenaqur.!!! 🙂 🙂

 7. Elona Zeqiri

  eshte dyshek fantastik

 8. elisa gjona

  ky dyshek vertet ben diferencen nga dysheket e tjere eshte fantastik nuk ka tjeter si ky

 9. kleana saliu

  eshte shume i mire jam shume e kenaqur plus qe edhe dhurarat jane te nje cilesie shum te larte

 10. Sara Tani

  Ky dyshek eshte fantastik! Ben nje gjume teper te rehatshem , jam shume e kenaqur me kete dyshek !!

 11. erinda molla

  dyshek fantastik,jam shume e kenaqur me dyshekun qe kam blere,Sume shpejt do marr dhe dysheket tek per femijet,

 12. SIDORELA SHARRA

  JAM NGA KORCA KAM MARRE KETE DYSHEKUN PER GJITHE FAMILJEN JANE QE TE GJITHE SHUME TE MIRE .FALEMINDERIT

 13. Sabri Sahani

  Faleminderit kompania Biote.
  Jeni me te miret, ju pershendes

 14. bukurie malcellari

  E kam marre per prinderit jam nga Pogredeci jane vertet shume te kenaqur.

 15. olta bektashi

  jam me te vertete e lumtur me kete dyshek me pelqen shume faleminderit

 16. demir shaho

  BIOTE FALEMINDERIT !

 17. MARINELA BRAKA

  MAMAJA IME KA PROBLEME ME SHTYLLEN KURRIZORE DHE KA MARRE DYSHEKUN BIOTE ESHTE ME TE VERTETE SHUME I MIRE SEPSE NUK I NDJEN ME DHIMBJET E MESIT.JU FALENDEROJME !

 18. Milika Prendi

  Sapo e mora dyshekun dhe duket fantastik bashke me dhuratat.

 19. kledisa

  Eshte shum i rehatshem dhe kur zgjohem ndihem shume me energji.Eshte dysheku me i mire qe kam marre madje e kam sygjeruar edhe per miqte e mi.

 20. Agron Hoxha

  Gjeja me rendesishme per prinderit jane femijet. Mora 2 tek per femijet e mi ne nje super cmim. Jam shume i kenaqur ! Femijet e bejne gjumin rehat dhe jam shume i lumtur qe u mora nje dyshek kaq cilesor.

 21. Entela

  Une jam studente dhe me besoni kam gjetur dyshekun e duhur per nje gjume te qete dhe te rehatshem. Madje nuk ndahem dot prej tij edhe per te mesuar mesoj mbi dyshek.

 22. Jola

  Ky eshte dysheku i duhur, une jam shume e kenaqur me kete dyshek sepse kam ndjer ndryshim te menjehershem qe ne momentin e pare kur e mora,dhimbjet e mezit, te kurrizit dhe te qafes nuk me bezdisin me. J’ua sugjeroj te gjithve kte dyshek cilesor.

 23. Hajrije

  Super cilesi , kam marr 3 dopio deri me tani….Fantastik ky dyshek ..

 24. Enertlia

  Dita ime nis me entuziazem fale dyshekut Biote! Rehati,komfort! Me pak fjale pas dy puneve gjumi im eshte si mbi re ?? Zhgjidhni edhe ju Biote per te harruar lodhjen!! Biote me ty gjithmone dua te fle ??

 25. Anila Hasani

  Faleminderit kompania Biote per sherbimin dhe cilesine tuaj maksimale, jemi shume te kenaqur qe jemi klientet tuaj.Une e bera zgjedhjen time me Biote !!

 26. Bisada Lamnica

  Ju falenderoj per sherbimin dhe korrektesine tuaj si kompani! Jam vertet shume e kenaquar me kete dyshek qe mora dhe qe jam kliente e juaja dhe do vazhdoj te jem gjithmon !
  JENI ME TE MIRET!!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top