fbpx
Home/Aksesor/Set çarçafësh Biote me lule jeshile

Set çarçafësh Biote me lule jeshile

3,900L6,400L

Material 100% cotton

SKU: N/A Category:

Description

Koleksioni ynë i çarçafëve  me lule jeshile sjell një frymë freskie dhe qetësie në ambientin tuaj të gjumit. Me nuancat e tyre jeshile qetësuese dhe modelet simbolike të lulesh, këto përbërës interiores krijojnë një atmosferë të qetë dhe relaksuese, duke e bërë dhomën tuaj të gjumit një qendër e qetë dhe e shkëlqyer për të pushuar.

Dizajnet e kësaj koleksioni janë zgjedhur me kujdes për të përmbushur nevojat për estetikë dhe komfort. Përdorimi i ngjyrave jeshile të qetësuese dhe modeleve të lulesh sjell një atmosferë natyrore dhe freskuese në dhomën tuaj. Ky koleksion ofron një larmi modeleve dhe stileve për të përshtatur në preferencat dhe shijet tuaja personale.

Përdorimi i materialeve cilësore dhe detajet e kujdesit të përmbushin standardet më të larta të cilësisë dhe të komfortit. Me koleksionin tonë të çarçafëve dhe jorganëve me lule jeshile, do të përjetoni një eksperiencë gjumi të mahnitshme dhe të qetë në çdo natë.

Additional information

Permasat

160x250cm, 230x250cm, 260x250cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set çarçafësh Biote me lule jeshile”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top