fbpx
Home/Aksesor/Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk  Teddy Bear

Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk  Teddy Bear

2,490L

Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk  Teddy Bear

 • Material i butë 
 • Antialergjik  dhe Antibakterial
 • Pambuk
 • Ngjyrë E Bardhë  
 • Cilësia e parë
 • Përmasa  ( 110cm x 140cm)
 • Mund të lahet deri ne 30 gradë 

 

Category:

Description

batanijeBatanije për fëmijë  BIOTE Pambuk  Teddy Bear

 • Material i butë 
 • Antialergjik  dhe Antibakterial
 • Pambuk
 • Ngjyrë E Bardhë  
 • Cilësia e parë
 • Përmasa  ( 110cm x 140cm)
 • Mund të lahet deri ne 30 gradë 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk  Teddy Bear”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top