fbpx
Home/Aksesor/Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk Bear

Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk Bear

2,290L

Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk Bear

 • Material i butë 
 • Antialergjik  dhe Antibakterial
 • Pambuk
 • Ngjyrë e zezë me personazhe ngjyrë të verdhë
 • Cilësia e parë
 • Përmasa  ( 160cm x 200cm)
 • Mund të lahet deri ne 30 gradë 
Category:

Description

Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk Bear

 • Material i butë 
 • Antialergjik  dhe Antibakterial
 • Pambuk
 • Ngjyrë e zezë me personazhe ngjyrë të verdhë
 • Cilësia e parë
 • Përmasa  ( 160cm x 200cm)
 • Mund të lahet deri ne 30 gradë 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije për fëmijë  BIOTE Pambuk Bear”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top