fbpx
Home/Dysheke/Dysheku ALPINE

Dysheku ALPINE

86,000L152,000L

Dyshek ALPINE  Biote

 • LARTESI deri 33 cm !
 • Garanci 15 vjecare!
 • Memory 4cm
 • Ortopedik
 • DHURATA
 • Jorgan  Biote
 • Jastek  MEMORY
 • Set Carcafe Saten te bardhe
SKU: N/A Category:

Description

Dyshekët ALPINE BIOTE

Dyshek me lartësi 33 cm , me një cilesi maksimale. Dysheku perfekt për ju, për një shplodhje totale dhe kënaqesi maksimale.

 • Gjumi i thellë në një shtrat të fresket!
 • Ngrohtësi ,gjate dimrit
  Gjumi … thelbësore për një jetë të shëndetshme.
 • 15 Vite Garanci !

Duke marrë parasysh që kalojmë një të tretën e jetës tonë në gjumë, rëndësia e gjumit është më e dukshme. Qëndrimi i ftohtë është një komponent i rëndësishëm i gjumit të mirë.
Një rënie e caktuar në temperaturën e trupit duhet të pritet para se të bjerë në gjumë. Temperatura e lartë e ambientit e bën të vështirë për trupin të ulë temperaturën e tij. Është e vështirë për trupin të zvogëlojë temperaturën e saj kur temperatura e ambientit është e lartë, duke e bërë të vështirë të biesh në gjumë. Temperatura e zvogëluar e trupit e bën të lehtë të biesh në gjumë dhe përmirëson cilësinë e gjumit. Kjo është arsyeja pse departamenti i teknologjisë së gjumit BIOTE zhvilloi dyshek me ajër të KoNDICIONUAR.
Teknologjia e ndarjes së dyshekut me xhel termik dhe freskues
Dyshemeja e freskët e tingujve ofron një ndjenjë të freskët që ndihmon trupin të qëndrojë i freskët. Alpine  maksimizon cilësinë e gjumit duke siguruar një ambient relaksues gjumi.
Ndjehen të rifreskuar, dhe bien në gjumë më shpejt me mjedisin më të rehatshëm të gjumit të siguruar nga ALPINE 

 

 

Additional information

Permasat

90x190cm, 100x200cm, 120x190cm, 140x190cm, 160x190cm, 180x200cm, 200x200cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dysheku ALPINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top