MIRESEVINI NE BOTEN BIOTE !

    Ju falenderojmë që na keni besuar gjumin tuaj duke zgjedhur dyshek Biote!

                                                         

Kompania Biote, ka patur në fokusin e saj, kërkimet, zhvillimin dhe plotësimin e kërkesave të secilit prej klientëve të saj, për të arritur rezultatet më të larta dhe për të plotësuar nevojat e klientëve. Biote operon në treg, prej vitesh që të arrijë të gjitha nevojat e konsumatorit në një sektor ku vemendja dhe nevoja ndaj konsumatorit meriton një përkushtim special. Spektri i produkteve Biote, është gjithmonë në rritje, duke patur në prioritet kërkesat e klientëve dhe duke ofruar produktet tona në cdo cep të Shqipërisë.

DYSHEK

Dysheket tane jane te cilesise me te mire ne treg. Te pasura me Aloe Vera, teknologjia e fundit eshte pershtatur me mjeshteri tek secili nga produktet tona. Trashesia e tyre eshte rekord ne treg, materialet me te mira, teknologjia e fundit, Memory. Produktet tona pershtaten me fizionomine tuaj per nje gjume me te rehatshem dhe me e rendesishmja nje gjume i shendetshem.

BLI TANI
AKSESORE

Aksesoret tane, jane projektuar per te qene ne harmoni me produktet tona, por mbi te gjitha per te ofruar nje gjume te rehatshem. Jastiket Memory, bejne qe qafa juaj te qendroj sipas te gjitha sugjerimeve mjeksore, dhe ne te njejten kohe te ruaj nje komoditet qe nuk e keni provuar kurre. Shtresat per dyshekun tuaj, me fibra dhe materiale qe ju ruajne nga te gjitha bakteriet dhe bejne qe ju te gezoni nje shendete te plote. Jorganet tane, jane cilesuar si me te miret ne mbare tregjet nderkombetare. Shume aksesor, te cilat shtepia juaj ka gjithmone nevoje

BLI TANI
MOS U MENDO GJATE, BLI TANI !
Biote 's certificates with a white background and blue text that reads "CERTIPUR"
Biote 's certificates with a white background and blue text that reads "Iso 14001 2019"
Biote 's certificates with a white background and blue text that reads "SATRA"
Biote 's certificates with a white background and blue text that reads "CARPENTER"
A certificate with a blue background and white text that reads "ISO CERTIFIED 9001:2015.
Biotes certificates with a white background and blue text that reads "Iso "
PRODUKTET E ZGJEDHURA

Produktet me te zgjedhura nga specialistet tane !

CILESIA ME E MIRE

KUSH JEMI ?

TEKNOLOGJIA JONE

OFERTAT JAVORE

Shiko per oferta tona javore dhe për mundësite e arta që mund të përfitosh deri në 50% ulje e menjëhershme !

Si pjese e politikes se saj, Kompania Biote ka dhe mundesine per klientet e saj qe ne momente te caktuara te bej oferta te jashtezakonshme per klientet e saj deri ne 50% te kostos se produkteve. Per me teper, ne ofertat e shumta, Biote ka ofruar dhurate set Jorgani, Shtrese Mbrojtese dhe Jastike per blerje te kryera ne menyre te rastesishme, apo per klientet e saj me fat. Njeri prej tyre mund te jesh edhe ti !!!

ORARI

 e Hene – E Diele

09:00 ~ 21.00

( e diele )

10:00 ~ 14:00

17:00 ~ 21:00

KONTAKT
+355 68 408 5470
+355 422 747 66